5. RECOMMEND / POLECAM

1. Instytut Kosmetyczny – profesjonalny makeup ślubny

ul. Mackiewicza 17A (I piętro) Kraków

tel. 501207017

 

2. Exclusive Djs

logo_www

Profesjonalny tandem DJ’ów organizujących dobrą zabawę na uroczystościach jak wesela, bankiety rocznicowe, urodziny. Obsługujemy imprezy plenerowe, prowadzimy koncerty, dyskoteki, bale i spotkania integracyjne dla firm. Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom pozytywnych wrażeń w luźnej atmosferze. Zależy nam na wciąganiu do zabawy wszystkich gości i sprawianiu, by każdy poczuł magię wieczoru i oderwał się od codziennych trosk.

Oprócz przygotowania unikalnych miksów muzycznych, prowadzenia gier i zabaw na imprezach zajmujemy się również nagłośnieniem oraz profesjonalnym oświetleniem. Dzięki kompleksowemu podejściu, nasze przyjęcia robią wrażenie na zaproszonych gościach i zapewniają im niebanalne przeżycia. Twoje wesele, studniówka, czy urodziny są przecież niepowtarzalnymi okazjami. Dla nas priorytetem jest Twoja radość i tłum roztańczonych nóg na parkiecie.

www.exclusivedjs.pl

 

 3. Zabawy dla dzieci na weselu – Teatr TAK. 

Profesjonalni animatorzy z certyfikatem STAGEMAN Polska (lider animacji na świecie) zajmują się dziećmi podczas wesela efektywnie i efektownie. Gdzie trzeba, jak trzeba i ile trzeba. Na świeżym powietrzu i w pomieszczeniu zamkniętym. W programie m.in.: zabawy z chustą Klanzy, tunele animacyjne, balonowe kreacje, suchy basen z kulkami, malowanie buziek, clowni i krasnoludki, tańce animacyjne na parkiecie, zajęcia plastyczne, mini teatrzyk – kostiumy dla dzieci i wiele innych. Prowadzimy animacje na imprezach na terenie Małopolski i Śląska. Kontakt w sprawie dostępności terminu i wyceny: 534750666 lub teatr.tak@gmail.com